• Головна
  • Нові відпочинкові зони з’являться у Тернополі на бульварах Просвіти та Петлюри
14:15, 4 травня 2016 р.

Нові відпочинкові зони з’являться у Тернополі на бульварах Просвіти та Петлюри

Дитячі та спортивні майдачники з’являться на оновлених бульварах Просвіти та Петлюри в Тернополі. Про це розповів очільник міста Сергій Надал.

Ремонтуються бульвари на прохання жителів прилеглих будинків. Люди неодноразово зверталися, що у даних частинах міста немає відпочинкових зон, де могли б відпочити батьки із дітьми, молодь, а також люди старшого віку.

-          На бульварі Просвіти роботи вже розпочаті. Бульвар умовно поділений на три зони. На першій буде встановлено дитячий майданчик та відремонтовано пішохідні ділянки, які сполучатимуть прилеглі будинки з церквою, на другій зоні - дитячий та спортивний майданчики і на третій буде облаштовано пішохідну ділянку аж до кінця бульвару, - зазначив Сергій Надал.

Подібна ситуація буде і на бульварі Петлюри. Там заплановано встановити дитячий та спортивний майданчики, облаштувати пішохідні ділянки, а також оновити вуличне освітлення. До слова, попереднього року такі відпочинкові зони були зроблені на бульварі Куліша, Вишневецького, Данила Галицького.

#відпочинкові зони #дитячі майданчики #спортивні майданчики

Коментарі

Оголошення
live comments feed...