• Головна
  • Після Пасхальних свят тернопільські кладовища завалені штучними квітами та вінками
17:30, 4 травня 2016 р.

Після Пасхальних свят тернопільські кладовища завалені штучними квітами та вінками

Священики просять жителів краю відмовитися від традиції приносити штучні квіти на кладовища. Адже вони забруднюють навколишнє середовище, а відтак шкодять людині та всьому живому. Однак ці аргументи поки що жителів області не переконали. Після Пасхальних свят кладовища завалені штучними квітами та вінками.

Розкладаються пластикові квіти упродовж століть. Під час їх спалювання у повітря виділяються шкідливі речовини. Жителям краю пропонують надавати перевагу живим квітам.

«Справді кладовище майорить різними штучними квітами. У церкві часто наголошують, щоб не приносити на кладовище штучних квітів, а лише живі. Багато людей, можливо, і погоджується, але тут ще є економічний момент. Живі квіти значно дорожчі і швидко зів’януть. От наприклад, біля міських кладовищ регулярно продають живі букетики, але ціни на них досить високі, хоча багато людей і купує. Думаю, тут кожен має право робити так, як вважає за потрібне», – відзначив тернополянин Іван Коваль.

Приносити штучні квіти на кладовища можуть заборонити й на офіційному рівні. Відповідне питання збираються розглянути на сесії Тернопільської міської ради. Жителям краю радять садити біля могил живі квіти, пише зз. Вони хоч і потребують догляду, проте не надто затратні і можуть цілком замінити штучні.

#Тернопіль #штучні квіти #кладовища

Коментарі

Оголошення
live comments feed...