• Головна
  • Сміттєві бачки для Тернополя купить "свідомий підприємець"
20:30, 4 травня 2016 р.

Сміттєві бачки для Тернополя купить "свідомий підприємець"

100 урн для сміття з'явиться незабаром у місті. Про це написали представники управління ЖКГ на порталі "Відкрите місто". Як пишуть комунальники, сміттєві бачки купить "свідомий підприємець".

Про проблему відсутності смітників у Тернополі повідомив Віталій Ониськів. Чоловік навіть провів власні розрахунки про те, скільки урн для сміття мають встановити на Новому Світі, пише Доба.

- На вулиці протяжністю 1.5 км встановлено лише 5 урн для сміття, більшість з них є власністю магазинів. На мою думку, щоб підтримувати місто в чистоті, потрібно встановити більше смітників. Було б добре якби вони були встановленні кожних 50 метрів, але з огляду на те що в бюджеті завжди "бракує" коштів не помішало б встановити їх хоча б через кожних 100 метрів. Після не важких математичних розрахунків отримуємо 15 урн потрібно, щоб встановити через кожних 100 метрів. Ціна однієї бетонної урни (такі як встановлені по місту) в інтернеті становить 240 грн. 15*240= 3600. Прохання знайти таку суму і встановити урни, - написав чоловік.

Де саме облаштують нові урни наразі в управлінні не повідомляють.

#Тернопіль #сміттєві бачки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...