• Головна
  • Як тернополянам розвантажитись після святкових застіль?
09:00, 5 травня 2016 р.

Як тернополянам розвантажитись після святкових застіль?

На Тернопільщині прийнято відзначати Пасху за святковим родинним столом. Для більшості жителів вкрай важко втриматися від переїдання, яке може завершитися нездужанням організму.

Відтак тернопільські дієтологи радять після святкування на деякий час відмовитися від вживання їжі взагалі натомість більше пити води. Рекомендують також упродовж кількох днів дотримуватися монодієти.

Монодієта – ефективний спосіб розвантажити організм та позбутися кількох зайвих кілограмів, які з’явилися після святкових застіль, – відзначають фахівці. Однак цей метод розвантаження припустимий лише для повністю здорових людей. Якщо ж у вас є певні проблеми із шлунково-кишковим трактом, вдаватися до монодієти не варто. У таких випадках рекомендують обмежитися першими нежирними стравами.

«Для тих хто дотримувався довготривалого великоднього посту, переїсти у період свят не складно. Різка зміна способу харчування може викликати в організмі певний протест. Тож у будь-якому випадку варто дотримуватися збалансованого харчування. Щоб з вами не трапилося різних непередбачуваних ситуацій ми радимо їсти невеликими порціями, але якщо ви стали відчувати важкість у шлунку або нудоту, це є ознакою переїдання. У такому випадку необхідно пити більше води, вона допомагає їжі перетравлюватися. Можна також на один день чи на два дні обмежитися вживання лише фруктів і кисломолочних продуктів. А найкращий спосіб – це плавно переходити на збалансоване харчування», – розповіла зз дієтолог Мар’яна Лебідь.

Лікарі кажуть: якщо симптоми переїдання не минають за кілька годин, варто звернутися до лікаря.

#Тернопіль #дієтолог #Пасха

Коментарі

Оголошення
live comments feed...