• Головна
  • Для тих хто цінує свій час - Smart Fortwo
Новини компаній
17:59, 5 травня 2016 р.

Для тих хто цінує свій час - Smart Fortwo

Новини компаній

Власники габаритних авто годинами втрачають свій час в нескінченних пробках по місту, при цьому виливають в трубу значну кількість палива. Разом з усім цим втрачається маса грошей, які можна було б використати на інші потреби. Тому все частіше можна зустріти на вулицях великих українських міст таке авто як Smart Fortwo.

Стильний і спритний Smart Fortwo перетворює звичайну поїздку на приємну та комфортну подорож. Він відмінно справляється зі щоденною експлуатацією і підходить для тих автолюбителів, які цінують свій час, простоту та економність.

І це зовсім не маленький автомобіль. Він короткий, але дуже місткий - настільки, наскільки це необхідно для міста. Завдяки своїй унікальній концепції Smart доводить, що він здатний суттєво розвантажити транспортні потоки в місті.

Також малюка позитивно сприймають інші учасники дорожнього руху. Як правило дане авто завжди пропустять, а про переваги з паркуванням можна і не говорити. Для того щоб припаркувати малюка достатньо двох метрів вільного місця. Діаметр розвороту становить менше 9 метрів, що дозволяє практично скрізь зманеврувати одним махом.

Декілька слів про утримання

В загальному автомобіль не потребує суттєвих капіталовкладень, при умові що за ним доглядають. Якщо стан авто "бажає бути кращим", то марка Mercedes-Benz говорить сама за себе. Тому краще своєчасно проходити технічне обслуговування і проводити заміну витратних матеріалів.

За приклад візьмемо - авто використовується для поїздок на роботу/з роботи, середній денний пробіг становить 60 км. Заміна мастила - 3л масла на 8000км. Заміна фільтра салону/повітряний/масляний - 8000км. Тормозні колодки - 50000 км.

Якщо порахувати вартість витратних матеріалів з розрахунком на один місяць, то ми отримаємо сумму в 20$ + робота на СТО. Всі інші додаткові витрати будуть залежати від того як ви бережливо експлуатуєте малюка.

Витрата палива

В режимі повний-автомат з двигуном 0.6/0.7L (бензин) Fortwo 450 споживає по місту 7~8 л палива на 100 км. В режимі пів-автомат споживання палива становить 5~6 л. Тому краще в міському циклі використовувати пів-автомат, а в заміському повний-автомат.

В режимі повний-автомат з двигуном 0.8L (дизель) Fortwo 450 споживає по місту 4.5~5.5 л палива на 100 км. В режимі пів-автомат споживання палива становить 3.5~4.5 л.

Smartio.com.ua

Коментарі

Оголошення
live comments feed...