• Головна
  • У парку «Національного відродження» з’явиться амфітеатр
15:01, 5 травня 2016 р.

У парку «Національного відродження» з’явиться амфітеатр

Цьогоріч в Тернополі минає 30 років з часу відкриття першого в Україні Співочого поля. До цієї дати комунальники займуться реконструкцією амфітеатру, який розміщений на “Співучці”.

- Заплановано проведення капітального ремонту і відновлення роботи  громадського туалету, оновлення зони атракціонів. Крім того відбудеться реконструкція амфітеатру Співочого поля, влаштування велодоріжок і заплановано також провести роботи по освітленню парку, - зазначив міський голова Сергій Надал. – Наразі вже проведено реконструкцію пам`ятника  «Жертвам Чорнобильської трагедії». Решту робіт комунальні служби розпочнуть уже з цього місяця.

Перше в Україні Співоче поле, за зразком прибалтійських Співочих амфітеатрів, було збудовано у Тернополі у 1986 році. Тоді у Тернополі виступили кращі музичні та хорові колективи України, зокрема, хор імені Григорія Верьовки, Черкаський і Полтавський народні хори. Ведучою свята пісні у 1986 році була відома українська дикторка Тамара Стратієнко.

Щорічно тут проводяться фестивалі, концерти, поблизу на алеях — виставки квітів, свято меду, народних ремесел. Також кожного року 28 серпня на День міста тут нагороджують найкращих тернополян.

#Парк «Національного відродження» #амфітеатр

Коментарі

Оголошення
live comments feed...