Тернопільському гурту «Nameless» – 20 років

Культовий тернопільський гурт, переможці різноманітних українських музичних конкурсів та хед-лайнери фестивалів, представники психоделічної культури Тернополя та ті, хто першими в місті з музичного концерту почали робити справжнє видовище – святкують День народження.

Тернопільським «Безіменним» – 20 років. Як розповідають учасники «Nameless» Зорян Безкоровайний та Світлана Фролова, за час існування гурту пам’ятають свій перший провал. Проте безумовно пишаються новими досягненнями. 

Зорян Безкоровайний: «Провал – це концерт у Львові, коли в клубі було 3 глядачі і ми грали двогодинну програму, причому – із задоволенням причому. Хоча я не вважаю це провалом. А досягнення – те, що ми цього року записали спільну пісню з Антоном Ньюкомбом, про якого ми так багато і співали, і говорили».

Гурт був заснований у 1992 році, коли рок-н-рольна українська сцена лише набирала обертів. «Неймлеси» вже тоді ділили майданчики з «Плачем Єремії», «Мертвим Півнем», «Щастям», «Тартаком», «Фактично самими» та іншими – вже тепер популярними і знаними гуртами. У 2004-му гурт тимчасово припинив діяльність. Частина музикантів перебралась до столиці, серед них – відомий телеведучий Ігор Пелих, барабанщик «Скаїв» Сергій Недашковський, басист «Вася Клабу» Валерій Мєльніков. Проте вже через 3 роки з новим альбомом «Шось сталось у лісі..» та новим складом «безіменні» таки знову заграли. Творчість гурту кожного періоду їхнього існування відрізняється. Сьогодні – це психоделічний рок на основі музики 1960-х.

Світлана Фролова: «Ми дуже радіємо, що вона відрізняється. Бо якби ми 20 років грали одне і теж саме, то це б означало, що ми стоїмо на місці».

Зорян Безкоровайний: «Музика – це ж професійно. Ми професійно ростемо. Починали з панку, зараз граємо психоделічну музику».

Світлана Фролова: «У будь якому випадку ми завжди орієнтувались на музику 60-х. Ми з цього курсу не відхилились, а просто відкрили для себе в цій музиці нові різні напрямки».

Святкуватиме своє 20-ліття «Nameless» 3 дні лише у Тернополі, а згодом – тур по Україні. До ювілею, кажуть музиканти, також випустили і новий альбом. Як і всю їхню музику, нові пісні можна скачати безкоштовно з Інтернету.

Світлана Фролова: «У нас уже вийшов альбом. Ми його розмістили в іІнтернеті – його можна скачувати, слухати. Альбом називається...»

Зорян Безкоровайний: «...«Кілька пісень для дітей». Попередньо – «Безстрашний світанок»».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі