12:00, 8 травня 2016 р.

«Mix of cultures» у Тернополі (фото)

В Тернополі відбувся міжкультурний захід «Mix of cultures», у якому взяли участь студенти із різних країн світу, для того, щоб поділитися історією, культурою, зруйнувати стереотипи, які з роками нагнітали і збільшували напруження між українцями та іншими народами.

Насправді захід пройшов у невимушеній атмосфері, де панувала гармонія, настрій, бажання студентів-іноземців показати себе справжніми. Нарядившись у національний одяг представники Африки, Намбії, Нігерії, Ірану, Стамбулу, України та США розповідали про свої країни, народ, традиції, звички, презентували прикраси, предмети побуту, вгощали національними стравами.

- Це дуже неприємно, коли люди спілкуються і на них давить суспільство…іноземні студенти окремо проводять свій вільний час, тому потрібно налагодити їхнє спілкування, - розповіла Терену Світлана Фаленда, співорганізатор заходу.

Мета проекту: дізнатися більше про різні країни, життя їхнього населення, сприяти руйнуванню стереотипів. На цьому заході учасники презентували свою культуру, спілкувалися, веселилися, вивчали народні танці та грали на традиційних музичних інструментах.

#Тернопіль #«Mix of cultures» #іноземні студенти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...