• Головна
  • У Тернополі продовжують ремонт міст на Бродівській
14:50, 10 травня 2016 р.

У Тернополі продовжують ремонт міст на Бродівській

Місцеві комунальники знову взялись за ремонт мосту на вулиці Бродівській. Минулоріч там було влаштовано новий деформаційний шов і, відповідно, дорожню основу. Так само було влаштовано нові колесовідбійні бордюри.

Цьогоріч там продовжують заміну покриття. Коли завершать ремонт, наразі невідомо, оскільки все залежить від погодних умов.

- Продовжуємо роботи, які не завершили по браку коштів минулого року.  Ми в минулому році нижній шар асфальту положили, воно там перезимувало. Зараз ми зробили перерахунок кошторису, укладаємо договір з «Міськшляхрембудом», положимо верхній шар асфальту і завершимо роботи, - зазначив заступник начальника управління-начальник відділу інженерно - транспортної інфраструктури Андрій Дроздовський.

Нагадаємо, що  міст звели на початку 80-х років минулого століття, з того часу він практично не ремонтувався.

Як повідомляють в управлінні ЖКГ, у 2015 році на капремонт частини мосту виділили два з половиною мільйони гривень. Проте, абиполагодити шляхопровід повністю, знадобиться ще не один мільйон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт вулиці #ремонт двору #дороги
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
Оголошення