• Головна
  • Тернопіль на 100% буде опозиційним
21:30, 28 лютого 2012 р.

Тернопіль на 100% буде опозиційним

Місто Тернопіль завжди було оплотом націоналістів та демократів, тому саме в обласному центрі опозиційні сили на виборах можуть «поживитися», як ніхто інший. А зважаючи на те, що «Фронт змін», «Батьківщина» та «Свобода» обіцяють висунути на цьому окрузі, як і на решти чотирьох, узгодженого кандидата, то саме він має стати претендентом №1 на перемогу (якщо ці політсили дотримаються підписаної угоди).

Хоча в нашій області є й інші опозиційні сили, але ці три останнім часом мають найбільшу вагу в наших співвітчизників, тому на них нині ставлять більшість місцевих політологів. На сьогодні не відомо, який буде розподіл між цими трьома партіями, тому гіпотетично кожна може виставити свого кандидата. Найбільш очікуваним претендентом на тернопільський округ є екс-мер, «фронтовик» Роман Заставний. Це чітко бачимо як за великою кількістю біг-бордів саме в Тернополі, так і за тим, що серед обласних партійців «Фронту змін» він є найбільш впізнаваним. Натомість тримають інтригу «свободівці». За великої присутності у пресі і на телебаченні можна зробити висновок, що голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда (уродженець Запорізької області) не проти поборотися за мандат у Тернополі.

Однак інтрига захована у лідері ВО «Свобода», львів’янину Олегу Тягнибоку. Останній у коментарі «Номер один» нещодавно сам дав зрозуміти, що наш обласний центр йому цікавий, і мер Тернополя Сергій Надал теж не відкидає того, що Тягнибок може балотуватися, адже «наш обласний центр завжди вважався колискою демократії, до того ж, таким чином реалізується гасло «українські перемоги почнуться з Тернополя».…

Що ж до БЮТ-«Батьківщини», то, незважаючи на стабільно високу підтримку цієї партії по області, в Тернополі їм буде не до снаги конкурувати з представниками вищеназваних опозиціонерів. Можна припустити, що Київ прийматиме рішення і сюди прийде «бютівська» відома людина з ім’ям, з потужними фінансами, тоді в Тернополі може з’явитися третій потужний гравець, хоча це категорично спростовує лідер обласних «бютівців» Василь Деревляний, котрий на кожному кроці заявляє, що його політсила на Тернопільщині буде представлена доморощеними хлопцями.

Натомість для представника влади Тернопіль – це свого роду зона «смерті», тут йому нічого не світить, відповідно Партія регіонів буде, очевидно, ставити на котрусь з опозиційних партій, яка може стати так званою п’ятою колоною. Ось тут, у цій колоні, може з’явитися не хто інший, як «наш президент», голова партії «Наша Україна» Віктор Ющенко. Що Віктор Андрійович не забув про місто своєї молодості може говорити той факт, що він кілька днів тому приватно був у Тернополі, де зустрічався зі «своїми» людьми. Більше того, інформатори повідомили нашому виданню, що вже в березні він має прочитати лекції у своїй альма-матер – економічному університеті та зустрітися з «народом» у вузькому колі в одній з тернопільських шкіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...