«Батьківщина», «Свобода» і «Фронт змін» візьмуться за дисципліну у своїх рядах

Дрібним непорозумінням називає голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний той факт, що після об’єднання на папері зусиль його партії, ВО «Свобода» та «Фронту змін», ця трійця в районах вже двічі зазнала краху.

Спочатку під час перевиборів голови Чортківської райради за кандидатуру від ВО «Батьківщини» проголосувало лише 28 депутатів, тоді як загалом в райраді представники ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Фронту змін» мали 39 мандатів.

А нещодавно ці сили зазнали фіаско при спробі висловити недовіру голові Козівської райдержадміністрації – представники націонал-демократичних партій вкотре проголосували різносторонньо.

«Це дріб’язкові непорозуміння, які ми вирішимо в найближчий час. Однозначно деякі моменти є, не все ідеально. Бо на сьогоднішньому етапі тим чи іншим політичним силам важко заставити своїх депутатів одразу зайняти таку радикальну позицію. У нас з цим проблем немає, у «Свободи» немає. Інші політичні сили попросили часу, щоб привести до дисципліни своїх депутатів в усіх районних радах», – повідомив Василь Деревляний.

При цьому він наголосив, що недоліки, яки починають проявлятися у районах, не вплинуть на подальші спільні дії підписантів «угоди трьох » та висунення спільних кандидатів на мажоритарних округах.

Провал же у Чорткові Василь Деревляний пов’язує із зрадою «рухівців».

«У Чортківській райраді «Батьківщина», «Свобода» і «Фронт змін» не мають більшості. Підтримати нашого кандидата обіцяли Народний рух, УНП та Наша Україна. Народний рух не підтримав. За позицію партії «Батьківщина» я відповідаю, є підтримка партії «Свобода», не знаю як голосував «Фронт змін», – пояснив обставини перевиборів голови райради у Чорткові Василь Деревляний.

За його словами, зараз робиться усе для того, щоб подібних «непорозумінь» було менше.

Нагадаємо, 6 лютого У Тернополі керівники обласних організацій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Фронту змін» підписали угоду про спільні дії об’єднаної опозиції на Тернопільщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі