• Головна
  • На Тернопільщині пенсіонерка віддала 94 тисячі гривень пройдисвітам
13:30, 11 травня 2016 р.

На Тернопільщині пенсіонерка віддала 94 тисячі гривень пройдисвітам

Шахрай представився консулом та повідомив жительці Тернопільщини, що її син скоїв важкий злочин на території Польщі.

Кримінальне провадження за фактом шахрайства розпочали правоохоронці Збаразького відділення поліції.

Потерпіла – 78-річна жителька районного центру. Пенсіонерка віддала 94 тисячі гривень пройдисвітам, котрі переконали її, що рідній людині потрібна допомога.

Зі слів потерпілої, на домашній номер телефону надійшов дзвінок від чоловіка, котрий представився консулом України в Польщі і повідомив, що син пенсіонерки, котрий перебуває на заробітках в сусідній державі, був учасником бійки в результаті якої загинула людина.

Витягнути чоловіка з поліції допоможуть 25 тисяч гривень. Без вагань та навіть спроби зв’язатися з сином старенька виконала всі вимоги «консула» – перечислила на два банківські рахунки обумовлену суму.

Наступного дня «дипломат» знову зателефонував, але не з радісною новиною про визволення сина, а з новою вимогою. Мовляв, у справі виникли обтяжуючі обставини, тому ще потрібні 44 тисячі гривень. Пенсіонерка, нікому нічого не повідомивши, знову кинулася збирати гроші. Цього разу перерахунок здійснила на три банківські рахунки.

Але й на цьому пройдисвіти не зупинилися. Вони втретє зателефонували старенькій збаражчанці і видурили ще 25 тисяч гривень.

Що з сином все гаразд, пенсіонерка дізналася, коли все-таки наважилася зв’язатися з ним. Той був здивований розповіддю про бійку, про поліцію і ошелешений новиною про перечислені майже сто тисяч гривень. Порадив матері негайно звернутися до правоохоронців.

Зараз збаразькі правоохоронці проводять ряд оперативно-слідчих дій з метою встановити осіб, на яких були відкриті банківські рахунки, а також з’ясовують, де були зняті кошти, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

#Тернопільщина #шахраї #пенсіонерка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...