• Головна
  • ФК «Тернопіль» на власному полі мінімально поступився ФК «Суми»
13:00, 12 травня 2016 р.

ФК «Тернопіль» на власному полі мінімально поступився ФК «Суми»

26-му турі першої ліги ФК «Тернопіль» на власному полі поступився ФК «Суми» - 0:1. Долю матчу вирішив гол у дебюті матчу.

На сьомій хвилині після подачі кутового Олександром Ігнатенко оборонець гостей Євген Кравчук виграв повітряну боротьбу в одного з тернопільських оборонців та кіпера Сергія Чернобая і ударом головою переправив м’яча в ворота. У подальшому гості стали грати відштовхуючись від результату – надійно в обороні і по мірі можливості проводячи разючі контратаки. Це їм з успіхом вдавалося протягом 80 з 90 хвилин гри. Зокрема, наприкінці першого тайму та на початку другого зобов’язані були відзначатися Дмитро Жаріков (не зумів точно поцілити у ворота після флангової подачі) та Ігнатенко (ціляв у самісінький кут воріт, але Чернобай зумів дотягнутися до м’яча). А в середині другого тайму Олександр Лебеденко та Артем Меркушов втекли у швидку контратаку, однак останній зі зручної позиції, щоправда маючи на спині тернопільського захисника, не зумів поцілити у ворота.

А що ж ФК «Тернопіль»? Безперечно, команда більше контролювала м’яча, але до реальних небезпек справа дійшла лише наприкінці зустрічі. Так, були кілька напів моментів у першому таймі у Вечурка, Богданова та Курила, але, то сумський воротар Костянтин Махновський діяв надійно, то гравців тернопільської команди підводила виконавська майстерність.

До фінішного штурму в складі ФК «Тернопіль» міг відзначитися Сергій Полянчук, але поцілив у стійку після передачі Віталія Богданова. Наприкінці матчу тернополяни пішли ва-банк. Спершу Ігор Курило небезпечно прострілював уздовж воріт, але ні Андрій Шевчук на передній стійці, ні Полянчук – на задній не зуміли замкнути передачу партнера по команді. Згодом, після подачі кутового м’яч відскочив до Сергія Атласюка і той завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика, але, на жаль, м’яч і ворота не пересіклися. Далі Василь Чорний зряче пробивав, але цього разу кіпер ФК Суми зумів потягнути м’яча з «дев’ятки». І, насамкінець, Курило завдавав удару з середньої відстані, але сил для потужної гармати в Ігоря вже не залишилося, тому м’яч без проблем забрав у руку страж воріт гостей Костянтин Махновський, котрий став справжнім героєм матчу.

****

Статистика

ФК «Тернопіль» – ФК «Суми» – 0:1 (0:1)

11 травня. Тернопіль. Міський стадіон. 1240 гл. +15 град.

Арбітр: Микола Кривоносов (Київ).

Асистенти: Андрій Приймачук (Рівне), Олег Найко (Чернівці).

4-й арбітр: Роман Новосад (Рівненська обл.).

Деелгат ФФУ: Роман Гамаль (Чернівці).

Тернопіль: Чернобай, Клекот, В. Сороцький, Атласюк, Курило, Кондзьолка-к, Богданов (Чорний, 71), Вечурко, Полянчук, Гаврилюк (Кривий, 46), Шевчук.

Суми: Махновський, Медведєв, Кравчук, Суходуб, Западня-к, Брікнер, Ігнатенко (Разуваєв, 58), Койдан, Олійник (Лебеденко, 31), Жаріков (Меркушов, 65), Гребенюк.

Гол: Є. Кравчук (7).

#ФК "Тернопіль" #футбол #поразка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...