• Головна
  • На Тернопільщині обвалилася плита на старій лікарні – є постраждалі
10:30, 12 травня 2016 р.

На Тернопільщині обвалилася плита на старій лікарні – є постраждалі

10 травня на закинутій лікарні, що за містом обвалилась плита, є жертви. 

Троє хлопців потрапили у пригоду, хоч перед входом і вказано, що об’єкт є аварійним. Однак підлітків це ніколи не зупиняло, бігати коридорами будівлі, в пошуках, можливо, гострих відчуттів. Верхні поверхи “лікарні” вже неодноразово обвалювались , це помітно навіть із сторони.

От і цього разу чергова плита не витримала. Одному з трьох вдалось зіскочити із неї момент падіння, він і став свідком трагедії. Як стало відомо, один із постраждалих має перелом, а інший знаходиться у реанімації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #аварійна будівля
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення