• Головна
  • За два місяці – 752 тисячі гривень: за які порушення штрафують патрульні тернополян (Відео)
18:00, 12 травня 2016 р.

За два місяці – 752 тисячі гривень: за які порушення штрафують патрульні тернополян (Відео)

За два місяці роботи патрульних поліцейських тернополяни сплатили штрафів на 752 000 гривень.

Приписів копи склали більш як на мільйон. Левова частка порушень – за неправильне паркування і їзду без документів. Основні порушення, за які тернополянам довелось викладати свої кровні, – це порушення правил паркування та відсутність документів, повідомив начальник управління патрульної поліції м. Тернополя Володимир Струк.

68 протоколів склали й за ст. 130 Кодексу про адмінпорушення - на водіїв, які сіли за кермо у стані сп’яніння, - каже Володимир Струк. - З них четверо - наркотичного, пише 20 хвилин

Щодо патрульного, яку під час робочої зміни була «під кайфом», Володимир Струк переконаний – таким не місце в лавах патрульної поліції. Справа щодо притягнення її до адмінвідповідальності наразі у суді. Результати службового розслідування в - Києві. І чи працюватиме дівчина-поліцейська в лавах патрульних Тернополя, вирішиться найближчим часом.

Особам, які зловживають спиртними напоями, навіть в позаробочий час поводять себе некоректно, порушують громадський спокій – не місце у патрульній поліції, - каже Володимир Струк. – Щодо їхнього минулого…  Люди пройшли конкурс. Вирішили змінити себе, своє життя. На все, що відбувалось у них в минулому, я не звертаю уваги. Мені важливо, що вони роблять і як поводяться у період роботи патрульними. Як вони себе поставлять, як працюватимуть – лише від цього залежатиме їхня кар’єра і життя.

Щодо водіїв, які сіли за кермо напідпитку, Володимир Струк категоричний: це, каже, - злочинці. І міри покарання для таких мають бути суттєво жорсткішими, аніж штраф 3 400 грн, коли впіймали і оформили вперше.

Суму штрафу потрібно збільшити щонайменше вдесятеро, - запевняє Володимир Струк. 

#Штраф #патрульні #тернополяни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...