• Головна
  • На Тернопільщині може підвищитися у ціні сільськогосподарська продукція
13:00, 13 травня 2016 р.

На Тернопільщині може підвищитися у ціні сільськогосподарська продукція

Найбільш необхідна сільськогосподарська продукція може підвищитися у ціні, як мінімум, на п’ятнадцять відсотків. Такі невтішні прогнози роблять аналітики агропромислової галузі. Причиною дорожчання називають зростання вартості енергоносіїв.

Тенденції зростання цін на сільськогосподарську продукцію уже помітні на ринках Тернополя. Цієї весни суттєво підвищилася вартість продуктів із так званого борщового набору.

«Ми зараз продаємо овочі та фрукти зі старого врожаю, а також з нового. Звичайно, зі старого врожаю овочі значно нижчі в ціні, ніж з нового. Проте зараз мало хто хоче купувати капусту з минулорічного урожаю, більшість купує молоду. Її ціна двадцять гривень за кілограм. Зі старого врожаю капуста у три рази дешевша. Зараз знизилася ціна на огірки, продаємо по двадцять гривень за кілограм. А от на помідори ціна дещо вища – більше тридцяти гривень за кілограм. Тримається в ціні також картопля 6-8 гривень за кілограм. Хоча це ще стара картопля. Молодої ще не продаємо. Досить затребувана зараз зелень. Пучки петрушки по п’ять гривень. Цього року ціни трохи вищі, ніж минулого. Але на те є багато причин. Дорожчають не лише продукти, а й всі інші товари», – розповідає зз продавець Ірина Поліщук.
Ринки Тернополя заповнені свіжими овочами та фруктами. Однак ціна на більшість такої продукції захмарна.

#Тернопільщина #сільськогосподарська продукція #ціна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...