• Головна
  • У Тернополі юні науковці ходитимуть "по воді"
19:00, 13 травня 2016 р.

У Тернополі юні науковці ходитимуть "по воді"

Десятки лабораторій просто неба працюватимуть в Тернополі 22 травня. З 12:00 до 18:00 години на Театральному майдані проведуть "IV Наукові пікніки". Юні науковці кип'ятитимуть рідини при мінусових температурах, робитимуть фараонових змій, запалюватимуть вулкани і навіть ходитимуть по рідині. Загалом проведуть півтисячі дослідів.

Цьогоріч захід підтримало Міністерство молоді та спорту, тому пікніки будуть масштабніші і цікавіші, у проекті візьмуть участь більше 200 учасників, 40 волонтерів, гості з 13 областей України.

Організатори прагнуть показати, що при правильній подачі кожна дитина може розкрити природній хист до пізнання секретів навколишнього світу, довести, що наука буквально навколо нас, а експерименти юний учений може провести навіть у домашніх умовах з підручних матеріалів.

Наукові пікніки – найбільший в Європі масовий захід просто неба, який доводить, що наука може бути неймовірно цікавою. Пікнік – місце для тих, хто цікавиться наукою, а також для тих, хто вперше відчує захоплення від участі у цікавих дослідах.

— Наша команда перший "Науковий Пікнік" провела в Тернополі в 2013 році з величезним успіхом, тоді наш захід відвідало близько 3000 відвідувачів, та висвітлили інформацію про захід більше 40-ка інформаційних порталів, газет, ТВ. Пілотна серія проекту у 2013 році завершилася фантастичними результатами. У Тернополі вперше за роки незалежності України було зафіксовано велику цікавість дітей в діяльності наукових гуртків! При опитуванні діти зізналися, що вирішили приєднатися саме після створення маленької наукової магії власноруч – під час пікніку Scientific Fun. Усього ж пілотну серію наукових пікніків у п’яти містах України відвідало за різними оцінками 14 000-17000 тисяч маленьких науковців та їх родин, — говорить Добі організатор Христина Білінська.

Основна частина заходу 22 травня пройде на Театральному майдані, буде встановлена сцена, якісний звук, навколо майдану будуть розгорнуті більше 30-ти демонстраційних наметів розміром 3х3 метри.

Цьогоріч на гостей чекає сюрприз: басейн з ненюютонівською рідиною, по поверхні якої можна бігати.

#Тернопіль #наукові пікніки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...