• Головна
  • Тернопільська пенсіонерка винесла аферисту усі заощадження за порятунок онука
17:00, 14 травня 2016 р.

Тернопільська пенсіонерка винесла аферисту усі заощадження за порятунок онука

Чергове шахрайство задокументували тернопільські правоохоронці. 74-річна тернополянка винесла аферисту усі заощадження за порятунок онука.

Схема не нова: дзвінок, у трубці почула начебто голос онука, той благав по допомогу. Далі в розмову втрутився слідчий поліції. Повідомив, що онук скоїв наїзд на пішохода, аби не розпочинати кримінального провадження потрібно заплатити компенсацію потерпілим. Бабуся погодилася. Псевдополіцейський зазначив, що за грошима невдовзі прийде його знайомий. Потерпіла витягла зі сховку 100 доларів та 500 гривень і винесла їх до під’їзду незнайомцю. Віддала гроші аферисту ще й щиро дякувала за допомогу.

Зрозуміла, що її обманули лише коли до старенької прийшов її син. На запитання, що з онуком здивовано відповів, що все гаразд. А коли почув історію про затримання, одразу порадив телефонувати в поліцію.

Вкотре нагадуємо мешканцям краю – не довіряйте невідомим. Коли Вам телефонують з поліції, ретельно перевірте почуту інформацію. Найкраще покласти слухавку та зателефонувати 102. Там вам нададуть реальну допомогу. Будьте пильними!

#Тернопіль #пенсіонерка #аферисти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...