• Головна
  • Сергій Надал у зоні АТО привітав тернопільський батальйон «Збруч» з другою річницею створення
19:31, 14 травня 2016 р.

Сергій Надал у зоні АТО привітав тернопільський батальйон «Збруч» з другою річницею створення

Продукти, воду, бензопили та інші інструменти, військове спорядження повіз у зону АТО міський голова Сергій Надал. Все це він передав бійцям батальйону Збруч, який відзначає 2-річницю з дня створення. Також Надал передав командиру батальйону, підполковнику Ігорю Ларіну документи на нещодавно відремонтований за кошти міської ради КАМАЗ.

- Героїзм, мужність, сміливість та патріотизм - саме ці риси притаманні кожному бійцю батальйону «Збруч». Уже другий рік ви бороните мир та спокій на нашій землі, захищаєте українську територію від посягань російських найманців і, переконаний, з такими військовими скоро ми будемо святкувати перемогу. Жителі Тернополя та міська рада роблять усе можливе, щоб підтримати вас, надати необхідну допомогу. Так і сьогоднішня передача від мешканців міста - це наш невеликий внесок у боротьбу із російським ворогом, - зазначив Сергій Надал. - З нагоди вашого свята хочу побажати усім незламності духу, здоров’я та щастя, а також Божого благословення. З гідністю виконуйте свій обов’язок та повертайтеся до рідних домівок, де на вас чекають рідні та близькі.

Нагадаємо, що Тернопільська міська рада опікується добровольчим батальйоном «Збруч», який був створений з числа мешканців Тернопільщини, та часто передає військовим необхідні речі та здійснює ряд інших заходів.

Зокрема, для підтримки військовослужбовців було розроблено «Програму обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону», у рамках якої й проведено ремонт військової техніки - КАМАЗу та відправлено його на Луганщину. Також діє програма реабілітації бійців АТО, яка надає безкоштовну медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомогу військовим у Тернополі.

#Надал у зоні АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...