• Головна
  • Яке покарання чекає тернополян, які ухиляються від призову на строкову службу
14:35, 16 травня 2016 р.

Яке покарання чекає тернополян, які ухиляються від призову на строкову службу

5 травня розпочався призов чоловіків 18-27 років на строкову військову службу у рамках призову «Весна-2016». Плановою цифрою для області є 16,5 тисяч осіб, яких викликатиме призовна комісія, однак підуть служити лише 500.

Більше тисячі осіб не з'явилися до районних призовних комісій за перший тиждень їх роботи для проходження медичної перевірки. На порушників чекає адміністративна відповідальність – штраф у розмірі 85 гривень за першу неявку, та втричі більша сума в разі наступного ігнорування призову. Найчастішими причинами неявки, кажуть у військкоматі, є хвороба призовника, перешкода стихійного лиха та смерть близького родича, пише Сорока

- Для того, щоб не було якихось загонів, ганебних випадків розшуку цих людей, які будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, ще раз наголошую – не зволікайте, - підкреслив на брифінгу військовий комісар Тернопільської області Володимир Катинський. - У військовому комісаріаті чекають. Хочу наголосити, що до служби в Збройних силах України залучаються тільки ті військовозобов'язані, які після проходження медичної комісії придатні до військової служби. Не придатні в Збройних силах не потрібні. Хочу звернутися не тільки до батьків, а і до керівників підприємств, які намагаються якимось чином приховати тих молодих людей, які у вас працюють. Не треба цього робити. За цими людьми зберігається робоче місце і вони після строкової служби повертаються на своє робоче місце.

У тернопільському ОВК нагадують, що призовники мають можливість проходити строкову службу у сухопутних, прикордонних військах, військово-морських силах, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту. Участі у бойових діях на Сході строковики не беруть. 2900 грн – таку суму становить оплата військовослужбовцю при призові. Після демобілізації він отримує суму в розмірі однієї мінімальної заробітньої плати.

#Покарання #ухиляються від призову #строкова служба

Коментарі

Оголошення
live comments feed...