• Головна
  • Сьогодні перші тернопільські призовники приступили до строкової військової служби (фото)
15:00, 17 травня 2016 р.

Сьогодні перші тернопільські призовники приступили до строкової військової служби (фото)

У рамках цьогорічної весняної призовної кампанії, сьогодні 17 травня, з обласного збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправлено юнаків до війська. Перші призовники, а їх приблизно 50, вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Прикордонних військ у Полтаву і Черкаси.

Проводжати наших краян до армії рідні , близькі, духовенство та керівництво області й міста.

– Держава потребує Вашої підтримки. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників, – звертаючись до призовників зазначив військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський.

Він також наголосив, що жоден із строковиків не служитиме у зоні проведення АТО, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від зони конфлікту.

Впродовж травня-червня, доки триватиме весняний призов, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Тернопільщини планується відправити близько 500 наших краян віком від 20 до 27 років.

#Тернопіль #весняний прзов #військова служба

Коментарі

Оголошення
live comments feed...