• Головна
  • "Самопоміч" змусила обласну владу відмовитися від мільйону на піар
12:30, 18 травня 2016 р.

"Самопоміч" змусила обласну владу відмовитися від мільйону на піар

Завдяки принциповій позиції фракції "Об'єднання "Самопоміч" в Тернопільській обласній раді з проекту рішення щодо змін в обласному бюджеті на 2016 рік вилучено пропозицію про виділення 1 мільйону гривень на висвітлення діяльності обласної ради. Напередодні сесії голова фракції Віталій Фидрин звернувся з публічним зверненням до керівників області відмовитися від розбазарювання коштів платників податків на самопіар. 

Політик навів приклад Дніпропетровщини, де влада принципово відмовилась від витрачання бюджетних ресурсів на так зване висвітлення діяльності.
За наполяганням "Самопомочі" депутати Тернопільської обласної ради спрямували 1 мільйон на вирішення проблем людей. За словами Віталія Фидрина 300 тисяч перенаправлено на ендопротезування, 350 тисяч - на хіміотерепію онкохворим, 100 тисяч - хворим на гепатит С, 250 тисяч - центру реабілітації дітей-інвалідів у селищі Золотий Потік Бучацького району.

" Це наша маленька перемога у справі контролю за належним витрачанням владою бюджетних коштів, - каже Фидрин. У час, коли політикою влади, люди поставлені на межу виживання, це єдиний спосіб допомогти людям, які найбільше цього потребують. Однак тут ми повинні також бути пильні і спільно з громадським сектором проконтролювати прозорість витрачання коштів. Тому я звертаюсь до небайдужих тернополян повідомляти на гарячу лінію "Самопомочі" ( телефон -......) про випадки порушення їхніх прав при лікуванні за бюджетні кошти".

Речник "Самопомочі" також наголосив, що влада повинна продукувати ідеї та працювати над тим, щоб доходи громадян зростали. "На жаль, ми цього не побачили у програмі соціально-економічного і культурного розвитку на 2016 рік, який запропонувала обласна державна адміністрація, - пояснює позицію фракції Фидрин. Тому "Самопоміч" не голосувала за цей документ. Ми будемо 
наполягати на прийнятті управлінських рішень, які б стимулювали підприємницьку ініціативу, створення робочих місць, зростання заробітних плат. Якщо цього не буде робити влада - ми запропонуємо власну програму дій". 

#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Віталій Фидрин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...