• Головна
  • ФК «Тернопіль-Педуніверситет» став чемпіоном "студентського" чемпіонату України з футболу
16:45, 18 травня 2016 р.

Сьогодні, 18 травня, ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у фінальному поєдинку ХV-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2015/16 рр. у серії пенальті переміг «НУДПСУ» (Ірпінь, Київська область).

Вирішальний поєдинок студліги був дуже бойовим. Команди не жаліли ні себе, ні суперника. Як наслідок мало місце багато силової боротьби, а відповідно велика кількість жовтих карток і навіть два вилучення (у тернопільській команді червону карту отримав Юрій Заставецький). У такій ситуації першими успіху досягли тернополяни. На 75-й хвилині прохід Артура Дорі суперники зупинили не за правилами і суддя призначив пенальті, якого реалізував Ігор Курило – 1:1. Однак податківці знайшли в собі сили зрівняти рахунок. За п’ять хвилин після прострільної передачі м’яч знайшов руку Юрія Соколовського і арбітр знову вказав на одинадцятиметровий, який теж був влучним – 1:1. По завершенні основного часу та трьох компенсованих хвилин команди пробивали серію післяматчевих пенальті (за регламентом, додатковий час не передбачений). Але до цього в матчі, як згодом виявилося, стався ключовий епізод. Замість тернопільського воротаря Володимира Кравчука на поле вийшов його візаві, більш досвідчений Іван Мельник. І саме він, відбивши два удари з «точки», приніс перемогу ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Зазначимо, що в складі нашої команди точними з пенальті були удари Курила, Кривого, Козовика та Мороза. Натомість не зумів переграти воротаря суперника Кіцак, пробивши у штангу.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Кравчук (Мельник, 90), Курило, Заставецький, Козовик, Соколовський, Мороз, І.Сороцький, Кривий, Дорі (Кіцак, 85), Тарабалка, Гром’як.

«Золоті» медалі студентських чемпіонів України тернопільські футболісти отримали з рук легендарного футболіста Олександра Заварова, головного тренера студентської збірної України Володимира Лозинського та керівника студентського футболу України Олега Первушкіна.

10 років тернопільські студенти, з 2006 року, йшли до цієї перемоги. Вітаємо тренерів, футболістів та керівництво педагогічного університету і цим вагомим спортивним успіхом. Бажаємо на цьому не зупинятися і гідно представити Україну на студентському чемпіонаті Європи.

Зауважимо, що переможець змагань буде представляти Україну на студентському чемпіонаті Європи, який цьогоріч пройде в Хорватії.

Додамо, що ФК «Тернопіль-Педуніверситет» двічі брав участь у європейських формах і в обох випадках повертався на батьківщину з медалями – у 2009 році з «золотими», у 2010 р. – з «бронзовими».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФК «Тернопіль-Педуніверситет» став чемпіоном #ФК «Тернопіль-Педуніверситет»