• Головна
  • Очільник Тернополя пояснив, чому бійцям АТО досі не дали земельні ділянки, що в напрямку Львівської траси
13:45, 19 травня 2016 р.

Очільник Тернополя пояснив, чому бійцям АТО досі не дали земельні ділянки, що в напрямку Львівської траси

Через тяганину з документами у Тернополі досі не можуть почати видавати земельні ділянки бійцям АТО  у напрямку Львівської траси. Як зазначає міський голова Сергій Надал, наразі ця земельна ділянка знаходиться у власності держави. 

І поки земля перейде у власність міста повинен пройти певний час. Зокрема, наразі вже є згода від ТНЕУ, від Міністерства освіти, проте потрібна ще згода від Міністерства економіки.

- Ця територія є у власності держави і для того, щоб передати її учасникам АТО спочатку її треба отримати у власність міста. Ми вже провели певно роботу, тобто є згода від економічного університету, згода від Міністерства освіти. Зараз ми ще повинні отримати документ від Міністерства економіки про те, що вони не заперечують проти такої передачі. На жаль, це така досить довга та бюрократична процедура. Більшість документів готові і ми самі зацікавлені у тому, щоб це питання вирішити швидше, - коментує Сергій Надал.

Загалом до міської ради звернулось понад 1000 учасників АТО з проханням виділити їм земельні ділянки. З них вже 733 бійці отримали обіцяні ділянки, а решта перебувають у черзі.

#бійці ато #воїни АТО #учасники АТО #земельні ділянки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...