• Головна
  • Нардеп Микола Люшняк спільно з німецькими парламентарями виступив проти розповсюдження ГМО-продукції
20:40, 20 травня 2016 р.

Нардеп Микола Люшняк спільно з німецькими парламентарями виступив проти розповсюдження ГМО-продукції

Цього тижня в Україні перебувала делегація парламентарів з Німеччини. Як розповів народний депутат України від Тернопільщини Микола Люшняк, представники найвищого представницького органу західноєвропейської країни підтримали позицію щодо розвитку відновлювальних джерел енергії та недопущення лобіювання законів про розповсюдження ГМО-організмів.

«На круглому столі з делегацією Комітету Німецького Бундестагу з питань продовольства й сільського господарства обговорювали питання розвитку аграрної сфери та земельних відносин в Україні, а також щодо сільськогосподарської кооперації, органічного землеробства, перспектив відновлення зрошувального землеробства, - розповів Микола Люшняк. - Найбільшу увагу приділили питанню безпеки харчових продуктів, оскільки я є ініціатором законопроекту що дасть змогу врегулювати обіг та поширення генно модифікованих організмів. Приємно вражений підтримкою колег із парламенту Федеративної Республіки Німеччини щодо даного питання.

Так, як я є прихильником відновлювальних видів енергії, мені імпонувало те, що закордонні колеги зачепили це питання, тому особисто надав інформацію стосовно того, на якій стадії перебуває дана прогресивна галузь економіки.»

Микола Люшняк висловив подяку за плідну працю колегам по комітету, закордонним гостям та секретаріату аграрного комітету за плідну співпрацю.

#Микола Люшняк #Люшнякз німецькими парламентарями проти ГМО-продукції

Коментарі

Оголошення
live comments feed...