• Головна
  • Що робили тернопільські «тріодівці» на даху багатоповерхівки? (відео)
17:00, 23 травня 2016 р.

Що робили тернопільські «тріодівці» на даху багатоповерхівки? (відео)

Швидкими темпами поширюється відеоестафета «#Free Ukraine 25», що приурочена до 25-ї річниці Незалежності України. До неї вже встигли приєднатися тисячі патріотів з різних куточків нашої держави - від малого до старого.

Не виключенням стали і тернополяни, серед яких учасники колективу з Тернополя «Тріода».

Відтак, солодкоголосі хлопці вибралися на дах місцевої багатоповерхівки, де виконали національний гімн. За словами «тріодівців», їм естафету передав колектив Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

За умовами челенджу «#Free Ukraine 25», протягом 8 днів слід відповісти на заклик виконати Гімн України, пишуть Тернополяни. Якщо хтось порушить умови, то повинен зробити щось хороше для України і викласти це в мережу Інтернет.

«Тріода» із поставленим завданням впоралася. Відтак, співоче тріо в свою чергу передало естафету далі. Заспівати національний гімн вони закликали переможця «Голосу країни» Івана Ганзеру, гурт «Ефіра» (Чикаго) та колектив радіостанції «Ух-радіо». Останні, до слова, вже встигли відповісти на виклик та звернулися до депутатів тернопільської міськради – тепер вони повинні або співати, або робити добру справу на благо країни…

#Тернопіль #"Тріода" #багатоповерхівка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...