![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:30, 4 березня 2012 р.
Завдяки меру будемо читати Шекспіра мовою оригіналу
Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до посольств 10 країн світу з проханням посприяти у наповнені бібліотечного фонду книгами світових авторів мовою оригіналу.
“Дана ідея з’явилась під час засідання оргкомітету, щодо проведення літературного фестивалю “Дивокрай”. Директор фестивалю Ірина Мацко запропонувала звернутись до посольств різних країн з проханням допомогти книгами. Оскільки до основних цілей посольств іноземних держав входить і популяризація їхньої культури, то в цьому напрямку ми можемо і повинні співпрацювати активніше. В час тотального недофінансування галузей культури та освіти нам потрібно залучати усі можливі ресурси.” – зазначив міський голова Сергій Надал.
Загалом мерія Тернополя звернулась з проханням надати книги іноземних авторів мовою оригіналу в посольства Австрії, Великобританії, Італії, Іспанії, Канади, Німеччини, Польщі, США, Франції та Японії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
11:12, 14 липня
18:55, 18 липня
10:47, 23 липня
12:27, 25 липня
live comments feed...