• Головна
  • Завдяки меру будемо читати Шекспіра мовою оригіналу
12:30, 4 березня 2012 р.

Завдяки меру будемо читати Шекспіра мовою оригіналу

Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до посольств 10 країн світу з проханням посприяти у наповнені бібліотечного фонду книгами світових авторів мовою оригіналу.

“Дана ідея з’явилась під час засідання оргкомітету, щодо проведення літературного фестивалю “Дивокрай”. Директор фестивалю Ірина Мацко запропонувала звернутись до посольств різних країн з проханням допомогти книгами. Оскільки до основних цілей посольств іноземних держав входить і популяризація їхньої культури, то в цьому напрямку ми можемо і повинні співпрацювати активніше. В час тотального недофінансування галузей культури та освіти нам потрібно залучати усі можливі ресурси.” – зазначив міський голова Сергій Надал.

Загалом мерія Тернополя звернулась з проханням надати книги іноземних авторів мовою оригіналу в посольства Австрії, Великобританії, Італії, Іспанії, Канади, Німеччини, Польщі, США, Франції та Японії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...