• Головна
  • Тернополянам доведеться платити додаткові кошти за полив городу
11:00, 24 травня 2016 р.

Тернополянам доведеться платити додаткові кошти за полив городу

Тягар фінансового навантаження за використану воду Тернопільська міськрада вирішила розділити з тернополянами.

Тернополяни отримали нові квитанції від КП «Тернопільводоканал». У них частина мешканців міста побачила нову послугу, якої до цього часу не було, повідомляє reporter.net.ua.

– За квітень нам надійшла квитанція з водоканалу, в якій зазначається , що за цей місяць стягується оплата за полив присадибних ділянок, – обурюється на сайті міської ради тернополянка Наталія.

Коли жінка звернулася у водоканал, там їй пояснили, що керуються розпорядженням міської ради.

І справді, сплату за полив присадибних ділянок тернополяни сплачують уже не переший рік. Вона стосується мешканців, які проживають в об’єктах індивідуальної забудови, тобто в приватному секторі. Плата за воду визначається відповідно до розмірів присадибної ділянки та кількості недощових днів. Сума нараховується абонентам, які не мають засобів обліку використання води.

Традиційно плата нараховувалася у весняні і частково – літні місяці, у період вегетаційного росту рослин. Адже саме в цей період їм необхідне зволоження.

Тернополяни вважають таке нарахування необ’єктивним, бо воду для поливу вони не використовують, адже весна цього року була щедрою на дощі.

Тим не менше, практика “списання” води на городи діє в багатьох обласних центрах України.

#Тернопіль #водоканал #полив городу

Коментарі

Оголошення
live comments feed...