• Головна
  • Тернополян запрошують на мультигонку
19:00, 24 травня 2016 р.

Тернополян запрошують на мультигонку

Перша в Тернополі аматорська мультигонка, яка складатиметься з велосипедної та бігової частин, відбудеться у вихідні.

«23 травня - Свято Героїв, не забуваймо! Колись ми приурочували цій даті "Супермарафон 100 км за 24 год ". Традиція трішки пригальмувала, але цього тижня, 29/05, ми проведемо Мультигонка GorganyTE, тому не пропустіть:) Що це таке? Аматорські перегони вело-біг доступні для всіх-всіх-всіх тернополян та гостей», – написав на своїй сторінці в Фейсбуці організатор заходу Роман Задорожний.

За його даними, велодистанція гонки складе 9 км, бігова дистанція – 3 км

Проводиться мультигонка з метою популяризація велосипедів, оздоровчого бігу та підготовки бажаючих до складніших мультиперегонів.

Відбудеться гонка 29 травня 2016 року з 15 до 18 години в рамках проведення соціальної кампанії «Рухаємо Тернопіль» у парку ім. Тараса Шевченка за маршрутом проведення змагань «Тернопільська Озеряна».

Організовують гонку туристичний клуб «Горгани», МГО «Терен», Молодіжний Націоналістичний Конгрес та медіа корпорація РІА.

Участь в гонці зможуть взяти особи віком від 16 років, наявність вело шолому – обов’язкова.

Попередня реєстрація проводиться за посиланням http://goo.gl/forms/e5Sd9hqHGrlkst3f1, також можна буде зареєструватися безпосередньо перед початком змагань на старті протягом 14.45-15.15 в секретаря змагань.

Переможці отримають сертифікати та призи від магазину туристичного спорядження «Gorgany.com» Тернопіль та ресторації «Мамонт».

#Тернополян запрошують на мультигонку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...