• Головна
  • Як тернополяни ставляться до заборони російського шансону (опитування)
09:00, 25 травня 2016 р.

Як тернополяни ставляться до заборони російського шансону (опитування)

Як ми повідомляли, у Тернополі більше не звучатиме шансон та пісні деяких інших російських виконавців. Петицію про те, щоб заборонити таку музику підтримало майже три сотні тернополян. А відповідно її розглянули у міській раді. Як наслідок, виконком прийняв рішення заборонити публічно відтворювати музику деяких російських співаків.

Відтепер у всіх місцевих закладах харчування, розважальних центрах та в громадському транспорті не звучатиме російський шансон. Не можна співати його і виконавцям в ресторанах з «живою» музикою та у караоке-барах. Ми запитали у тернополян, як вони ставляться до таких нововведень.

РОМАН, тернополянин: «Ну не знаю, думка така, ви знаєте, двозначна фактично.  Це в кожного буде своя думка відповідно, але 50/50. Ну я його давно не слухаю фактично, вже дуже давно, ще слухав років 10 тому, особисто я, зараз більше на українську естраду перейшли, українське радіо».

МАР’ЯНА, тернополянка:«Чесно кажучи я не розумію для чого? Кожен має право обирати, що йому подобається, тому не знаю. – Ви не підтримуєте? Я б не сказала, що я не підтримую, просто я вважаю – це рішення кожного і не потрібно нав’язувати комусь свою думку».

ВІРА, тернополянка: «Є багато людей, які це люблять і мені здається, не можна так категорично відноситись до цього, треба все ж таки рахуватися зі смаками інших. Щоб сказати негативно, то нє, так категорично, але не схвалюю».

ВІТАЛІЙ, тернополянин: «Добре зробили, ми також не слухаємо шансон, ми навіть не знаєм, що це таке.  Ну знаєм, що це якесь французьке слово, але не знаємо що це».

До так званого «списку СБУ» увійшло 14 російських співаків, серед них  Лепс, Газманов, Боярський, передає ІНТБ

Начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик зазначає, на порушників заборони можна скаржитися за номером 1580 та на веб-порталі «Відкрите місто». Якщо  провину доведуть, їх оштрафують: «В міській раді абсолютно є багато комісій, які відповідають і за діяльність транспортних засобів нашого міста, тобто це можуть бути розірвані  просто-на-просто угоди перевезення, якщо це ресторани, в нас є комісія і по нічним режимам відповідно, тобто не обов’язково придумувати щось нове».

Рекомендації щодо заборони певної музики, суб’єкти господарювання уже отримали.

#Тернополяни #заборона російського шансону

Коментарі

Оголошення
live comments feed...