• Головна
  • Барна розповів, як "відпочивав" із вчителькою посеред поля у фіктивному таборі
17:00, 25 травня 2016 р.

Барна розповів, як "відпочивав" із вчителькою посеред поля у фіктивному таборі

Монастириський район – єдиний в області, де не виділили з бюджету ні копійки на організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

Про це сьогодні під час засідання колегії повідомив начальник відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

Керівник району заявив, що кошти на табори виділяти і не збираються. Мовляв у районі і так займаються патріотичним вихованням дітей, а скеровувати їх у пришкільні табори лиш для того, щоб вони там з’їли печива та попили чаю не бачать сенсу.

Тут же представники обласної освіти парирували, що в пришкільних таборах не лише годують дітей, а й забезпечують їх дозвілля. І що від суми виділених коштів залежить якість даного дозвілля.

Врешті голова ОДА Степан Барна зобов’язав керівництво району таки виділити кошти на оздоровлення дітей. При цьому наголосив, що фіктивні табори нікого не цікавлять.

«Я сам з села і пригадую, як з приходом канікул ми мусіли іти гуляти селом з вчителькою. Мама давала мені з собою компоту, шмат хліба, і ми сиділи з вчителькою посеред поля і обговорювали розвиток села. Це було дуже «цікаво». На щастя, тривав такий «відпочинок» лише три дні. Наголошую, що такі бутафорії нас не цікавлять. Але є категорія дітей, які не мають можливості відпочити у стаціонарних таборах, тому кошти потрібно виділити. При цьому нікого насильно в пришкільні табори гнати не потрібно. Якщо там будуть цікаві заходи – діти самі туди підуть», – зауважив Степан Барна.

#Барна розповів #як "відпочивав" із вчителькою посеред поля у фіктивному таборі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...