• Головна
  • До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото)
17:45, 26 травня 2016 р.

До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото)

25 травня на територію комунального закладу Тернопільської облради «Тернопільська Університетська лікарня» привезли медичне обладнання, загальна вартість якого складає близько 200 тисяч євро. «МРІЯ Агрохолдинг» спільно з Благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» реалізовує соціальні проекти різного спрямування. Один з напрямків співпраці – забезпечення обласних та районних лікарень необхідним медобладнанням.

– Це вже шостий гуманітарний вантаж для Тернопільської і Чернівецької областей. До нього  входять багатофункціональні ліжка, наркозний апарат, операційні лампи та меблі, а також меблі для лікарень. Вантаж буде розподілений між Тернопільською обласною лікарнею; Козівською, Зборівською лікарнями. Також частину медобладнання передамо в Чернівецький військовий госпіталь. Вантаж доставили з Франції завдяки нашій співпраці з Асоціацією медичної благодійної допомоги Франції в Україні,  – зазначив операційний директор Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» Тарас Дурбак.

«МРІЯ Агрохолдинг» виділяє кошти на доставку гуманітарного вантажу із Європи і на його розмитнення. За словами директора Благодійного фонду «Агрохолдингу «МРІЯ» Василя Мартюка, співпраця із «Міжнародною асоціацією підтримки України» на даний час охоплює три області – Чернівецьку, Тернопільську та Івано-Франківську.

– Компанія «МРІЯ» забезпечує транспортні витрати та кошти на розмитнення, які склали на даний момент майже півмільйона гривень. Завдяки нашій підтримці вдалося доставити вантаж із Франції, Німеччини, який був розподілений між районними лікарнями, а також наданий для Тернопільської обласної лікарні та військового госпіталю у Чернівцях, – розповідає Василь Мартюк.

У Козівській районній лікарні щороку стаціонарне лікування проходять близько 7 тисяч осіб. За словами головного лікаря медзакладу, надане медобладнання необхідне для поліпшення обслуговування людей.

«Ми сьогодні отримали 15 функціональних ліжок, столики, приліжкові матраци і телевізор. Це дасть нам можливість зробити умови лікування наших пацієнтів комфортнішими. Наприклад, ці ліжка електричні. У них піднімається як головний, так і ніжний кінець. Відповідно хворий буде комфортно почуватися. Цю допомогу ми розподілимо по різних відділеннях. В основному – в гінекологічному, пологовому, хірургічному і травматологічному», – каже головний лікар Козівської районної лікарні Богдан Маркевич.

Вже незабаром на Тернопільщині відкривають Логістичний центр, куди будуть доставлятися наступні гуманітарні вантажі, а пізніше їх розподілятимуть по лікарнях. Для цього Тернопільська обласна рада вирішила виділити приміщення в Збаражі.

– Минулого тижня відбулася спільна зустріч із департаментом охорони здоров’я, а також із головами окремих районних адміністрацій та лікарями районних лікарень. Було прийнято рішення, з метою покращення матеріального становища районних лікарень і більш якісного забезпечення медичним обладнанням, створити на базі Тернопільської області Логістичний центр із перевезення гуманітарних вантажів. Попередньо визначено, що це будуть складські приміщення, які розташовані в Збаражі. Там можна забезпечити належний температурний режим та інший необхідні умови для якісного зберігання обладнання,– зазначив директор Благодійного фонду «Агрохолдингу «МРІЯ» Василь Мартюк.  

До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото), фото-1
До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото), фото-2
До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото), фото-3
До Тернополя привезли гуманітарний вантаж із медобладнанням на 200 тисяч євро (Фото), фото-14
#Тернопіль #гуманітарний вантаж #медобладнання #«МРІЯ Агрохолдинг»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...