• Головна
  • Тернополяни зможуть самі визначати на що витрачати частину міського бюджету
10:10, 26 травня 2016 р.

Тернополяни зможуть самі визначати на що витрачати частину міського бюджету

23 травня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії Тернопільської міської ради з питань бюджету та фінансів.

На засіданні комісії депутати Назар Зелінка (Об'єднання "Самопоміч") спільно з Ігором Турським (ВО "Свобода") презентували свою ідею запровадження Громадського бюджету (бюджету участі) в Тернополі та надали членам комісії проект базового положення про Громадський бюджет, який розробили експерти Інституту політичної освіти.

"Громадський бюджет – це бюджет участі, коли громада отримує можливість активно впливати на розподіл частини фінансового ресурсу міського бюджету. Кошти бюджету участі розподіляються на реалізацію громадських ініціатив – проектів з поліпшення міського середовища, запропонованих тернополянами. Це своєрідний грант із міського бюджету, отриманий на вирішення конкретних міських проблем. Мешканці самі визначатимуть на що витрачати частину міського бюджету." - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук ініціатор проекту Назар Зелінка.

Члени комісії позитивно сприйняли запропоновані ідеї і зараз кожен готує свої напрацювання, зауваження та пропозиції, щодо даного документу, так як експерти розробили базовий документ, який потрібно адаптувати до специфік Тернополя. Це буде колективний проект рішення усіх членів комісії. Щоб охопити більше коло зацікавлених осіб, експертів, активістів, комісія дала доручення відповідному відділу опублікувати проект рішення на сайті міської ради. З незрозумілих причин проекту рішення до цих пір не опубліковано.

#самопоміч Тернопіль #Назар Зелінка #Тернополяни зможуть витрачати частину бюджету

Коментарі

Оголошення
live comments feed...