• Головна
  • Тернопільщина досі чекає на додаткові 100 млн. грн. для ремонту доріг
10:30, 26 травня 2016 р.

Тернопільщина досі чекає на додаткові 100 млн. грн. для ремонту доріг

На останній селекторній нараді за постановою Кабінету Міністрів України Тернопільщині надали 78 млн. грн. для ремонту доріг.

«Надіюся, що з часом сума іще зросте, – висловив сподівання голова Тернопільської ОДА Степан Барна. – Одночасно ми ведемо перемовини з урядом, щодо здійснення капремонту дороги Тернопіль-Дубно. Це величезний проект, який надасть багатьом людям роботу, тому чекаємо результатів».

Є для доріг Тернопілля й інша додаткова перспектива. Адже частини автошляху Львів-Херсон ремонтуватимуть і на Тернопільській, і на Хмельницькій та на Вінницькій території, пише Галас.

Попри кошти, які обласна влада намагатиметься залучити з програм соціально-економічного розвитку, керівництво області сподівається, що Кабмін поверне Тернопіллю на розвиток інфраструктури 100 млн. грн., які надійшли у державний бюджет від перевиконання на Тернопільщині плану митних надходжень у 2015 році.

Нагадаємо, минулого року уряд обіцяв, що половина від коштів, які надійдуть від перевиконання митних надходжень, будуть повернуті у регіон для ремонту доріг. Тернопільщина перевиконала план митних надходжень, але тепер добитися від уряду обіцяного дуже складно.

#Тернопільщина #гроші #ремонт доріг

Коментарі

Оголошення
live comments feed...