• Головна
  • Активісти вимагають в Тернопільської міськради оприлюднити реєстр комунального майна
13:30, 26 травня 2016 р.

Активісти вимагають в Тернопільської міськради оприлюднити реєстр комунального майна

Розмістити на сайті Тернопільської міської ради Реєстр нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, вимагає Громадська організація "Експертно-аналітична група "Акцент".

Про це йдеться у петиції, зареєстрованій організацією.

У ній вказано, що з часу ухвалення Статуту територіальної громади Тернополя виповнилося 5 років, однак чомусь окремі його положення не виконуються.

«Пункт 6.2.4 Статуту передбачає формування та ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, запровадження системи моніторингу щодо таких об’єктів. Реєстр ведеться в електронній та паперовій формах. Електронна форма Реєстру розміщується на веб-сторінці міської ради. Необхідно нарешті виконати вимоги Статуту», – йдеться в петиції.

У ній також вказано, що оскільки реєстру немає у вільному доступі, громада Тернополя не має можливості оперативно дізнатися про те, яке комунальне майно здається в оренду, яку вартість оренди сплачує до міського бюджету орендар і хто є орендарем.

#Активісти вимагають в Тернопільської міськради оприлюднити реєстр комунального майна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...