• Головна
  • Резонансне вбивство на Тернопільщині: поліція посилено шукає зловмисників
10:30, 27 травня 2016 р.

Резонансне вбивство на Тернопільщині: поліція посилено шукає зловмисників

Добре знаного на Кременеччині члена ГО «Народна рада» Віталія Ващенка вбили цієї ночі невідомі.

Як вдалося дізнатися 0352.ua із власних джерел, о 23 год до правоохоронних органів надійшла інформація від фельдшера Кременецької районної лікарні про те, що до них із забійними ранами голови та гематомами доставлено Віталія Ващенка, активіста громадської організації «Народна рада».

Правоохоронці, прибувши на місце події, встановили, що дані травми активісті завдали на його подвір’ї невідомі особи.

Через три години від отриманих травм активіст помер в реанімації.

Наразі правоохоронці розшукують зловмисників та з’ясовують можливі мотиви вбивства.

Правоохоронці звертаються до всіх, кому відомі обставини злочину, або хто має інформацію про осіб, причетних до його вчинення, звертатися за телефоном у Кременці (03546) 2-22-45, або 102.

Водночас голова ОДА Степан Барна в Фейсбуці написав, що вже мав розмову з силовиками з приводу даного вбивства і розраховує на оперативне розслідування.

Зазначимо, що напередодні Ващенку повідомили про можливий напад, однак він не сприйняв цих погроз серйозно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Резонансне вбивство на Тернопільщині: поліція посилено шукає зловмисників
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення