• Головна
  • У водоймах Тернопільщини з початку року втопились 12 людей
11:45, 27 травня 2016 р.

У водоймах Тернопільщини з початку року втопились 12 людей

З початку року на Тернопільщині потонуло 12 людей, серед яких і діти. Відпочинок на воді – улюблений вид відпочинку для багатьох. Проте він може бути небезпечним, лише цьогоріч на Тернопільщині вже потонуло 12 людей, серед яких і діти. Тож обережність та тверезість – запорука відпочинку без негативних наслідків.

Із настанням тепла кількість відпочивальників біля води зростає. Цьогоріч на Тернопільщині вже зареєстрували 12 смертельних випадків на воді, в тому числі гинули й діти. Тож рятувальники нагадують про правила безпеки.

– Щоб ми не лізли в тих місцях, які нам незнайомі, не пускали своїх дітей, а вже якщо і виїхали десь відпочити, то щоб дорослі перевірили під берегами, чи немає ям, чи немає коряг, чи чисте дно. Тому що сьогодні ми бачимо, що наші водойми захаращені, наше відношення до природи вкрай негативне, – радить tv4 начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак.

А от для дорослих порада від фахівців – передусім не вживати алкоголю. Статистика показує, що найбільше серед загиблих на воді – людей нетверезих. Єдиним офіційно дозволеним місцем для купання на Тернопільщині залишається Дальній пляж. Рятувальники працюють над тим, аби облаштувати по області й інші місця масового відпочинку на воді. Поки ж – вже готуються до випускного за закликають випускників, які зустрічатимуть сонце біля водойм, не лізти у воду.

– Щоб дорослі, вчителі, батьки звернулися до своїх дітей, щоб їх попередили, аби в нетверезому стані не йшли зустрічати сонце до водойм. Але вже якщо і йдуть, щоб дивилися друг за дружкою, щоб не сталося лиха, – каже Василь Козак.

#Тернопільщина #втопились 12 людей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...