• Головна
  • Тернополянину, який спіймав у ставі 33-кілограмового "монстра", доведеться заплатити штраф
12:30, 27 травня 2016 р.

Тернополянину, який спіймав у ставі 33-кілограмового "монстра", доведеться заплатити штраф

Риболову Ігорю Головатому, який упіймав 33-кілограмового товстолоба на Тернопільському ставі, загрожує чималий штраф за порушення правил рибальства. Тепер горе-рибалці доведеться відповідати перед законом.

Як повідомили у Державній екологічній інспекції у Тернопільській області, в діях тернопільського рибалки вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, визначені ст. 91, ч.4 ст 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Складання протокол про адміністративне правопорушення за ст. 91, ч.4 ст 85 КУпАП має право Держекоінспекція, за ч.4 ст. 85 КУпАП органи Тернопільрибоохорони.

Розглядає справу за вказаним порушенням Тернопільський міськрайонний суд. Штраф за даний вид порушення складає від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн) та збитки за незаконно виловлений екземпляр незалежно від розміру становлять 451 грн.

Для встановлення особи з метою притягнення винного до адміністративної відповідальності матеріали скеровано до Тернопільського міського відділення поліції Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області листом від 26.05.2016 р. №3/1913.

#Тернопіль #рибалка #товстолоб #штраф

Коментарі

Оголошення
live comments feed...