• Головна
  • Які побажання виказували батьки своїм випускникам?
09:30, 30 травня 2016 р.

Які побажання виказували батьки своїм випускникам?

Цього року на Тернопільщині одинадцятий клас закінчили 4924 хлопців та дівчат. 776 випускників загальноосвітніх навчальних закладів області – це 16 % від їх загальної кількості, - отримали медалі, з них 643 – золоті  та 133 – срібні.

День прощання зі школою був хвилюючим не лише для самих випускників, а й для їх рідних. Батьки бажали дітям щасливого майбутнього і щоб дорога, яка перед ними відкривається – була легкою.

«Мій син сьогодні випускник, я ним горджуся, адже закінчує школу він з відзнакою, у нього золота медаль. Плануємо, що у майбутньому син стане архітектором. Зичу йому сьогодні, щоб він став справжнім чоловіком, здобув холошу освіту і був дійсно професіоналом на роботі» - каже батько випускника Олександр.

«Моя донька сьогодні справжня красуня, хоче стати лікарем, я дуже за неї рада, вчителі її у школі завжди хвалилися, тішилися разом з нами її успіхами, наша Оленка часто перемагала на олімпіадах, була передовою ученицею, тому віримо, що далі вона теж зможе впоратися зі всіма випробуваннями, які її чекають. Бажаю їй головне – щасливої долі і завжди уміти прокласти собі дорогу» - розповідає мати одинадцятикласниці Мар’яна.

А ще чимало батьків бажали дітям – мирного неба над головою, жити у спокої та достатку, пише TeNews

«Сьогодні дуже нелегкий час, я щодня живу з думкою про те, щоб російські окупанти не добралися і в інші області України, щоб дали людям нормально жити, щоб забралися геть з нашої землі. І найбільше, чого я сьогодні зичу своїй доньці випускниці Тетянці і її одноліткам – щоб вони не знали що таке війна, щоб весь цей жах якнайшвидше закінчився і щоб все стало на свої місця. Щоб ми жили у країні, яка розвивається, а не в країні, де всі гроші спрямовують на фронт, щоб наші діти мали достойні зарплати, хороші умови праці, доступні ціни на житло і жили не так як ми, щоб вони не думали, де взяти грошей на комунальні, одяг, їжу чи бензин. Хай вони живуть у щасливій Україні і роблять її успішною, бо наші діти – це наше майбутнє» - наголошує батько випускниці Сергій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #батьки #побажання #випускники

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...