• Головна
  • Невідомі пограбували продуктовий магазин у Тернополі (фото)
14:00, 30 травня 2016 р.

Невідомі пограбували продуктовий магазин у Тернополі (фото)

Продуктловий магазин "Явір-плюс", що на вул. Князя Острозького пограбували 30 травня. Поліцейські експерти мовчать - йде слідство.

Невідомі особи вдерлися у магазин прямісінько через вхідні двері. Щоправда, ключем магазин не відчиняли, допоміг лом. Як каже один з поліцейських, що прибули на виклик, крадії відтиснули двері. Можливо, якби власник магазину поставив відповідні захисні ролети, цього б не сталося. Більше жодної інформації, оскільки тривають слідчі дії, - кажуть поліцейські.

Поспілкуватися з власником ТОВ “Явір-плюс” кореспонденту “20 хвилин” не вдалося, оскільки в магазині перевіряли товар та складали опис вкраденої продукції.

 Житель будинку, у якому розміщений пограбований продуктовий магазин, Ярослав каже, що жодних звуків від пограбування не чув, більше того він навіть не знав, що магазин, у якому щодня купує продукти, пограбували цієї ночі.

Про те, що нічого не чули, кажуть і у сусідній кондитерській крамничці. Зокрема, продавчиня магазину “Тортіно” каже, що знає лише те, що у сусідів були виламані двері та багато товару розкинуто на підлозі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пограбування #продуктовий магазин

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...