• Головна
  • Тернополян запрошують посміятися і зарядитися позитивом
19:00, 30 травня 2016 р.

Тернополян запрошують посміятися і зарядитися позитивом

Детективну комедію Рея Куні «Смішні гроші» вирішили поставити в Тернопільському драмтеатрі наприкінці театрального сезону.

Режисер театру В’ячеслав Жила пояснює, що оскільки тернополяни і так переживають не найкращі часи, то вирішили зупинитися саме на жанрі комедії.

«Життя на скільки складне, що не хочуть люди драму, хоча в нас і є драми в репертуарі. Але на кінець сезону ми вирішили поставити п’єсу найвідомішого європейського драматурга Рея Куні. Ми всіх потішимо, буде багато смішних моментів, щоб люди розслабилися», – пообіцяв режисер.

Що цікаво, дану п’єсу В’ячеслав Жила уже ставив у театрі в Кіровограді. І виникла ідея в новому сезоні влаштувати в Тернополі своєрідний театральний джем-сейшн.

«Актори з батьківщини Карпенка-Карого приїдуть до нас і ми спільно зіграємо на одній сцені цю виставу. А потім ми поїдемо до них і теж спільно зіграємо у Кіровограді», – поділився планами Жила.

Принагідно він зауважив, що грати комедію надзвичайно складно. З ним погодився актор Андрій Малінович, який грає головну роль у виставі.

«Куні настільки майстерно сплітає мікроподії, що їх відіграти і донести до глядачі дуже непросто. У тебе в короткому епізоді може бути багато різних емоцій, подій та оцінок, і це все треба швидко передати», – розповів актор.

За його словами, складність ще й в тому, що Рей Куні здебільшого називає своїх героїв однаковими іменами, вони «кочують» з п’єси в п’єсу. А в репертуарі «шевченківців» зараз 4 п’єси Куні.

«Окрім однакових імен бувають і похожі ситуації. Тому акторам, які задіяні у різних виставах Куні, головне не «загубитися», в якій саме виставі він грає. Часом себе ловиш на думці: стоп, ми яку сьогодні виставу граємо», – каже Андрій Малінович.

Виставу «Смішні гроші» гратимуть двома повноцінними акторськими складами. В’ячеслав Жила  рекомендує глядачам  подивитися обидві версії, бо кожен склад грає по-своєму.

Прем’єрні покази вистави відбудуться 4, 5, 8, 9 та 12 червня. Згодом виставу ще гратимуть 26 червня та 3 липня.

 

#Тернополян запрошують посміятися і зарядитися позитивом

Коментарі

Оголошення
live comments feed...