• Головна
  • Тернополяни ініціюють відновлення ресторану "Поплавок" на березі ставу
15:00, 31 травня 2016 р.

Тернополяни ініціюють відновлення ресторану "Поплавок" на березі ставу

Відновити ресторан «Поплавок», який колись був улюбленим місцем відпочинку тернополян, пропонує Олег Базар.

Відповідну петицію він зареєстрував на сайті міської ради.

«У 50-х роках однією із перших споруд на Тернопільському ставі був маленький ресторанчик-кафе "Поплавок", що розташовувався на береговій лінії біля самої води, а над водою від нього була велика дубова тераса. Поряд із "Поплавком" офіційно працював перший пляж у Тернополі - "Ближній пляж". На сьогоднішній день місце стоїть закинутим, але від ресторану залишилася будівля, яка стоїть пусткою та потребує ремонту», – йдеться в петиції.

Олег Базар додає, що зараз в закинутій будівлі полюбляє збиратися молодь, а також є невелика площадка, де активно паркують автомобілі.

«Пропоную прикласти всіх зусиль для відновлення закладу харчування та відпочинку в оригінальному вигляді, відповідно історичного плану, адже архітектурно приміщення колишнього ресторану має історичну цінність періоду 50-х років минулого століття, було збудовано в стилі сталінського ампіру. Також закликаю унеможливити будівництво будь-якого іншого об'єкту (за виглядом/планом/масштабом/призначенням) на цьому місці. Окрім цього, також відновити пляж поблизу, адже там дуже вдале місце для розташування подібного відпочинку та розваг», – написав в петиції Базар.

За добу її підписали уже 13 осіб.

#Відновити ресторан «Попалвок» #який колись був улюбленим місцем відпочинку тернополян #пропонує Олег Базар.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...