• Головна
  • Жителі Тернопільщини раптово захотіли в Партію регіонів
20:30, 6 березня 2012 р.

Жителі Тернопільщини раптово захотіли в Партію регіонів

Партія регіонів у Тернопільській області не була достатньо розвинена. У цьому зізнався керівник області, а також голова обласної організації Партії регіонів Валентин Хоптян.

«Як такої обласної партійної організації, не боюся цього сказати… Вона була зовсім іншого плану. А тепер створюють первинні районні партійні організації», – каже Валентин Хоптян.

За його словами, у даний час в області на партію влади – попит. І в старих, і в молодих. Всі спішать вступити, при чому цілком добровільно. Ідилія.

Скарги ж держслужбовців на те, що їх «нагинають» керівники профільних управлінь і пропонують писати одну із двох заяв – на вступ в Партію регіонів або на звільнення –  Валентин Хоптян спростовує.

«Скажіть мені, хто примушує? Назвіть мені прізвище вчителя, директора чи заступника кого примусили. Просто сьогодні зрозуміли, що Партія регіонів взяла на себе відповідальність за стан справ в державі. І рядові люди пишуть заяви, пенсіонери, молодь. Кого, пенсіонера заставиш вступити? А вступають у кожному районі», – стверджує Валентин Хоптян.

Можна прогнозувати, що кількість «добровольців», які змушені триматися навіть за свої мізерні зарплати, буде перед виборами тільки зростати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...