• Головна
  • На Тернопільському ринку люди масово скуповують полуницю
18:30, 31 травня 2016 р.

На Тернопільському ринку люди масово скуповують полуницю

Сезон полуниці – у розпалі. Тернополяни масово скуповують смачну ягоду. На тернопільських ринках дещо знизилися ціни на цей фрукт. Продають полуницю від сімнадцяти до тридцяти гривень за кілограм. В основному ціна залежить від зовнішнього вигляду ягоди.

Експерти радять обирати полуницю ретельно. Перевагу варто надавати фруктам яскраво-червоного забарвлення. Надто великі ягоди вирощені за допомогою хімічних стимуляторів. Відтак обирати необхідно фрукти, які мають природний вигляд.

Тернополянка Ольга Нестеренко каже, що полуниця – її улюблений фрукт, пише ЗЗ. Жінка запевняє, що знає, як вибрати добрі ягоди та охоче дає поряди: «Полуниця має бути насиченого кольору і різною за формою, не надто тверда. Якщо полуниця вся однакова і великих розмірів – такої краще не купувати».

А от дієтологи радять особливо не захоплюватися полуницями. Оскільки на вітаміни ці фрукти не дуже багаті. Відтак рекомендують не оминати увагою й інші дари природи – огірки, капусту, зелень. До слова, ціна на овочі цими днями суттєво знизилася.

#На Тернопільському ринку люди масово скуповують полуницю

Коментарі

Оголошення
live comments feed...