• Головна
  • Чи не єдиний діючий тернопільський завод вкотре хочуть спробувати продати за шалені гроші
13:45, 1 червня 2016 р.

Чи не єдиний діючий тернопільський завод вкотре хочуть спробувати продати за шалені гроші

На 1 липня 2016 року заплановано проведення конкурсу з продажу пакета державних акцій ПАТ „Тернопільський радіозавод „Оріон”.

Продати його планують як мінімум за 140,8 млн грн.

До продажу пропонується пакет акцій у кількості 99 543 480 штук, що становить 96,129 відсотків статутного капіталу ПАТ. Номінальна вартість однієї акції – 0,25 грн.

У фонді Держмайна зазначають, що ПАТ „Тернопільський радіозавод „Оріон” не є монополістом на загальнодержавному та регіональному ринках. Основний вид продукції підприємства – засоби радіозв’язку, апаратура для запису та відтворення звуку і зображення.

Серед основних умов: протягом 5-ти років з моменту укладення договору дотримуватись тих видів економічної діяльності, які є на дату підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, забезпечення освоєння нових видів продукції та послуг, здійснення заходів з технологічного переозброєння та модернізації механообробного та інструментального виробництва.

Конкурсна документація приймається до 17.00 21 червня 2016 року. 

Цікаво, що "Оріон" продають вже роками, однак умови конкурсу виписані таким чином, що завод наразі не є цікавим для інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чи не єдиний діючий тернопільський завод вкотре хочуть спробувати продати за шалені гроші
Оголошення
live comments feed...