
18:30, 7 березня 2012 р.
Тернопільський біатлоніст Андрій Возняк закриватиме зимовий сезон в Німеччині
Завтра, 8 березня, в німецькому місті Альтенберг розпочнуться гонки завершального в нинішньому сезоні етапу Кубка Міжнародної федерації біатлону. У склад національної команди потрапив тернопільський біатлоніст Андрій Возняк. Про це повідомляє офіційний веб-ресурс Федерації біатлону України.
Збірна України виступить в такому складі: чоловіки – Роман Прима, Олег Бережний, Андрій Возняк, Олександр Дахно; жінки – Інна Супрун, Ірина Варвинець, Яна Бондар.
Роман Прима, Олег Бережний та Інна Супрун виїхали в Альтенберг з Рупольдінгу, де вони готувалися разом з основою, яка виступає на чемпіонаті світу. Решту учасників, у тому числі і Андрій Возняк, ще встигли взяти участь у Чемпіонаті України у Тисовці, що на Львівщині. Звідти вони і вирушили у Німеччину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:31
Вчора
18:10
Вчора
Оголошення
11:29, 16 травня
11:29, 16 травня
15:48, 15 травня
13:09, 19 травня
14:01, 19 травня
live comments feed...
Коментарі