• Головна
  • Мешканці Тернопільщини продовжують потрапляти на гачок аферистів
18:00, 2 червня 2016 р.

Мешканці Тернопільщини продовжують потрапляти на гачок аферистів

До поліцейських Тернопільщини продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Мешканці Тернопільщини не зважають на застереження та потрапляють на гачок аферистів.

Втратила тисячу гривень 32-річна мешканка Бережан. Псевдопрацівник банку зателефонував до жінки під приводом поновити строки дії картки. Бережанка, не підозрюючи лихого, послідувала усім вимогам афериста та повідомила усю конфіденційну інформацію щодо банківського рахунку. В результаті з картки зникли майже дев’ять тисяч гривень.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія.

Тож ні в якому разі не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.

У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #аферисти #гроші #довіра
Оголошення
live comments feed...