• Головна
  • 70 дніпропетровських туристів «застрягли» на Тернопільщині
13:00, 9 березня 2012 р.

70 дніпропетровських туристів «застрягли» на Тернопільщині

Вчора на автодорозі Тернопіль – Кременець, орієнтовно 2 км за селищем Вишнівець в сторону Кременця, через відмову в роботі паливної системи, вийшов з ладу автобус NEOPLAN.

Автобус у приватного тернопільськогоперевізника замовила Дніпропетровська туристична фірма «ВІНТУР» для перевезення 70-ти туристів (з них 20 дітей) по екскурсійних маршрутах Тернопільської області.

Протягом 4 год. автобус із туристами знаходився на трасі.

З метою надання допомоги туристам, особовим складом Управління МНС України в області на місце події були задіяні служби цивільного захисту Збаразького району (працівники ДАЇ і швидкої медичної допомоги) та проведено заходи по заміні автобусу.

О 19 год. 50 хв. туристи вже знаходились в іншому автобусі та прямували у напрямку м. Тернопіль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення