• Головна
  • Стали відомі подробиці резонансного пограбування банкомату на Тернопільщині
16:45, 3 червня 2016 р.

Стали відомі подробиці резонансного пограбування банкомату на Тернопільщині

Стали відомі подробиці резонансного пограбування, яке сталося вчора підранок в райцентрі Збаража.

Нагадаємо, 2 червня близько 5-ої години ранку у приміщенні Збаразької районної поліклініки, розташованої на вул. Павлова, 2, спрацювала охоронна сигналізація банкомату банку “Райффайзен Банк АВАЛЬ”. Коли поліцейські приїхали на місце події, помітили, що зловмисникам вдалося здійснити задумане і втекти.

Власні джерела розповіли кореспондентам сайту “Тернополяни“, що з банкомату зникло 160 000 гривень. До кінця невідомо як саме відбулося пограбування, схоже, злодії давно взяли собі цей банкомат «на замітку». Спочатку невідомі проникли в приміщення поліклініки, де встановлені старі двері, вийняли серцевину в замку банкомату, відвернули зсередини камеру і підбирали код.
Сигналізація ж спрацювала вже тоді, коли відкрилася «шухляда» із грошима, тож на те, аби витягнути звідти гроші зловмисникам вистачило кількох секунд. Відомо також, що інкасаторська машина «заправила» цей банкомат 31 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пограбування #банкомат
Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати на вулицях чоловіків без цього документа, їх чекає ВЛК і мобілізація": нові правила та заходи
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр
"Грози, шквали і зливи": синоптики попереджають про потужну спеку та негоду, новий прогноз на цілий липень
Оголошення