• Головна
  • Микулинецька пивоварня постачатиме свою продукцію у заклади освіти та медицини
17:30, 9 березня 2012 р.

Микулинецька пивоварня постачатиме свою продукцію у заклади освіти та медицини

Микулинецька пивоварня “Бровар” постачатиме хлібобулочні вироби власного виробництва у заклади освіти та медицини Теребовлянського району.

Голова Теребовлянської райдержадміністрації Степан Бігуляк здійснив робочу поїздку в смт. Микулинці. В ході візиту очільник району відвідав ТзОВ «Микулинецький Бровар» з метою аналізу виробничої програми підприємства за січень-лютий 2012 року.

Із керівником ТзОВ «Микулинецький Бровар» Степаном Трояном керівник району обговорив питання постачання хлібобулочних виробів у заклади освіти та медицини району, повідомили «Номер один», у Теребовлянській РДА.

ДОВІДКА

ТзОВ "Микулинецький Бровар" завдання з промислового виробництва програми економічного і соціального розвитку становить 5553,0 тис. грн. За січень-лютий 2012 року виробничу програму виконано на 5718,9 тис. грн., що становить 103% до завдання програми. Виробництво основних видів промислової продукції в натуральному виразі за січень-лютий 2012 року: пиво - 97,6 тис. дал; вода кришталева питна - 28,4 тис. дал; безалкогольні напої - 6,3 тис. дал; хліб і хлібобулочні вироби - 133,5 тонн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...